خط مشی کیفیت شرکت هزاردستان خزر

خط مشی کیفیت شرکت هزاردستان خزر

 

شرکت تولیدی دستکش هزار دستان خزر فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید دستکش های صنعتی و خانگی از سال 1390 آغاز نموده است که در این مدت برندهای مختلفی با عناوین مختلف را در سرتاسر کشور جمهوری اسلامی ایران عرضه نموده است.

این مجموعه همواره در تلاش است تا با بهره مندی از تیمی متخصص و با تجربه و استفاده از نیروهای جوان و با استعداد بومی با ارائه محصولاتی با کیفیت با برند های : نایس من ، گلریز ، گل بهار ، خزر طلائی پریل ، خزر20 ، خزر صادراتی ، تک کار  در سطح بین المللی در توسعه و رشد اقتصادی استان گام بردارد. همچنین این مجموعه همواره نسبت به رعایت الزامات سازمان های بالادستی نظیر سازمان استاندارد و سازمان محیط زیست خود را مکلف و موظف می داند.

این مجموعه به منظور رعایت هرچه بیشتر کیفیت و الزامات و همچنین بهره مندی از سیستم بهبود مستمر اقدام به تعریف موارد زیر به عنوان سرفصل های خط مشی سازمان نموده است:

  • درک صحیح نیازمندی های مشتریان و پیشی گرفتن از آن در راستای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان
  • توسعه منابع انسانی ازطریق بکارگیری نیروی متخصص آموزش دیده و ایجاد محیط کار مطلوب و یادگیرنده
  • نظارت بر عملکرد و فرایندها در قالب برنامه های مدون در راستای بهبود مستمر کیفیت خدمات پس از فروش
  • تلاش در جهت ارتقا و سودآوری نمایندگان و تامین کنندگان به عنوان شرکای تجاری سازمان
  • ایجاد محیط با استاندارد های جهانی برای حفظ امنیت ، بهداشت و سلامت کارکنان و بهبود مستمر در این زمینه
  • انجام اقدامات زیرساختی و تهیه تجهیزات مناسب و استاندارد به منظور کاهش خطرات ایمنی و بهداشت و سلامت کارکنان
  • مجموعه هزاردستان خزر همواره خود را متعهد و ملزم به رعایت استاندارد های ایمنی و بهداشت شغلی می داند و بهبود مستمر و بازنگری مداوم این موضوع را در دستور کار خود دارد.
  • متعهد بودن برای حفظ محیط زیست و پیشگیری از آلودگی محیط زیست ، مدیریت پسماند های تولید و جلوگیری از ورود مواد خطرناک و مضر به محیط زیست مانند اسید ها و بخار اسید، لاتکس ها، مواد شیمیایی تولید و....
  • این مجموعه همواره خود را به حفظ و پایداری اکوسیستم منطقه ، حفاظت از تنوع زیستی منطقه و مدیریت مصرف انرژی متعهد می داند.
  • این مجموعه همواره در برنامه های خود اندازه گیری آلاینده های محیط زیست را در دستور کار دارد تا ریسک های آسیب به محیط زیست از سوی فعالیت های کارخانه هزاردستان خزر، در حداقل خود قرار داشته باشد.

 

به منظور دستیابی به اصول بالا شرکت هزاردستان خزر سیستم مدیریت کیفیت را منطبق با الگوی استاندارد ISO9001:2015درکلیه سطوح به اجرا درآورده وبطور مداوم خودرانسبت به بهبود مستمر و اثر بخشی سیستم متعهد میداند. همچنین شرکت هزاردستان خزر به منظور ارائه خدمات مناسب به مشتریان و رسیدگی به نیازهای مشتریان به عنوان ارزش اصلی سازمان، اقدام به استقرار و پیاده سازی الزامات و استانداردهایایزو 10002نموده است و خود را ملزم به رعایت این استاندارد می داند.

همینطور به منظور ایفای تعهد مجموعه به سلامت کارکنان و سلامت محیط زیست این مجموعه الزامات استاندارد های بین المللی ISO14001 و OHSAS18001 را در مجموعه پیاده سازی نموده است.

اینجانب مهدی کریمی ، مدیر عامل شرکت توسعه هزاردستان خزر ، با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده وازهمه همکاران انتظار دارم ضمن درک صحیح آن درجهت برآورده ساختن خواسته های استاندارد و شکل گیری سیستم مدیریت کیفیت تلاش نمایند . جهت استقرار و پیشبرد این سیستم و به منظور حصول اطمینان ازکارایی و اثربخشی آن به نماینده مدیریت درامور کیفیت اختیارات لازم تفویض شده است.